Formatori

Nr.

crt.

FORMATOR UNITATEA ȘCOLARĂ
1. Andreescu Diana Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt
2. Antonie Simona Inspectoratul Școlar Județean Olt
3. Bălașa Marius Casa Corpului Didactic Olt
4. Corcoveanu Maria Inspectoratul Școlar Județean Olt
5. Croitoru Marian Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina
6. Diaconescu Emilia Școala Gimnazială „Eugen Ionescu” Slatina
7. Diaconu Valeria Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina
8. Dicu Cosmina Colegiul Național  „A.I. Cuza” Corabia
9. Dincă Reli Școala Gimnazială „Vlaicu Vodă” Slatina
10. Dobrică Nicoleta Școala Postliceală Sanitară Slatina
11. Donciu Marilena Victoria Casa Corpului Didactic Olt
12. Donea Gina Lavinia Grădinița cu Program Prelungit Nr.7 Slatina
13. Dragomir Octavia Inspectoratul Școlar Județean Olt
14. Dumitru Florina Grădinița cu Program Prelungit „Ion Creangă” Slatina
15. Frantescu Ortansa Nina Colegiul Național Vocațional „Nicolae Titulescu” Slatina
16. Gheorghiță Margareta Școala Gimnazială Nr.3 Slatina
17. Ghiră Virginia Liceul cu Program Sportiv Slatina
18. Grecu Florica Colegiul Național „A.I. Cuza” Corabia
19. Grigore Ana-Maria Grădinița cu Program Prelungit Nr.7 Slatina
20. Guicin Mihaela Școala Gimnazială Studina
21. Guraliuc Carolina Casa Corpului Didactic Olt
22. Gușatu Simona Liceul cu Program Sportiv Slatina
23. Huțuleac Liliana Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt
24. Ispas Elena Scoala Gimnazială „Mihai Eminescu” Corabia
25. Maican Denisa Colegiul Economic „P.S. Aurelian” Slatina
26. Man Felicia Inspectoratul Școlar Județean Olt
27. Masay Larisa Inspectoratul Școlar Județean Olt
28. Mihalcea Speranța Marilena Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt
29. Mihăilescu Irina Liceul Teoretic „Lucian Blaga” Bucuresti
30. Mihuț Cristina Casa Corpului Didactic Olt
31. Mitrea Mioara Casa Corpului Didactic Olt
32. Motroc Lenuta Școala Gimnazială Coteana
33. Neacșu Maria Grădinița cu Program Prelungit Nr.7 Slatina
34. Nicola Dorina Geluța Școala Gimnazială Nr.1 Slatina
35. Oprescu Simona Aurora Școala Gimnazială Drăghiceni
36. Paraschiv Mirela Maria Inspectoratul Școlar Județean Olt
37. Petre Claudia Liceul cu Program Sportiv Slatina
38. Pirnă Cătălin Cristian Casa Corpului Didactic Olt
39. Popa Maria Doina Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina
40. Predeanu Claudia Colegiul Național „Ion Minulescu” Slatina
41. Predescu Valerica Grădinița cu Program Prelungit Nr.7 Slatina
42. Preduţ Aurelian Colegiul Național Vocațional „Nicolae Titulescu” Slatina
43. Prioteasa Victoria Casa Corpului Didactic Olt
44. Rachina Vera Georgeta Inspectoratul Școlar Județean Olt
45. Stănescu Camelia Ludmila Școala Gimnazială Vișina
46. Sulger Nicolae Colegiul Național Vocațional „Nicolae Titulescu” Slatina
47. Șerban Claudia Marcela Școala Gimnazială Nr. 2 Caracal
48. Tița Camelia Florina Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt
49. Tomescu Ioana Grădinița cu Program Prelungit Nr.7 Slatina
50. Urziceanu Raluca Școala Gimnazială „Nicolae Iorga” Slatina
51. Vîrtineanu Gabriel Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt
52. Vladu Mariana Liceul cu Program Sportiv Slatina
53. Vlădescu Elena Colegiul Național Vocațional „Nicolae Titulescu” Slatina
54. Voica Maria Sidonia Colegiul Tehnic „Alexe Marin” Slatina
55. Zoican Ileana Cristina Centrul Județean de Asistență Psihopedagogică Olt

Casa Corpului Didactic OLT