In urma derulării procedurii de selecţie pentru funcţia de formator CCD Olt pentru anul şcolar 2017-2018, au fost declarate admise următoarele persoane:

 

NR.

CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE

UNITATEA ŞCOLARĂ

1.

ALEXANDRU FELICIA

Colegiul Naţional ”Radu Greceanu” Slatina

2.

ANCA PAUL

I.S.J. Olt

3.

ANDRONIE NINETA

C J.R.A.E. Olt

4.

ANGELESCU NICOLETA

Liceul cu program Sportiv Slatina

5.

ANGHEL MARIAN

Liceul Teoretic ”Petre Pandrea” Balş

6.

ANTONIE SIMONA

I.S.J. Olt

7.

ASPRA VALENTINA

G.P.P. ”Dumbrava Minunată” Drăgăneşti

8.

BĂLAŞA MARIUS

C.C.D. Olt

9.

BĂRBULETE ION ADRIAN

I.S.J. Olt

10.

BENESCU MARIANA

Şcoala Gimnazială nr.2 Caracal

11.

BOIANGIU CARMEN CLAUDIA

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

12.

BORUZ IONELA CRISTINA

I.S.J. Olt

13.

BUTOI ALEXANDRU

Colegiul Economic ”Petre S. Aurelian” Slatina

14.

CAPISIZU SIMONA SOFIA

Liceul cu program Sportiv Slatina

15.

CHINTESCU INA

Colegiul Naţional ”Ion Minulescu” Slatina

16.

CHIRIŢĂ AUREL

Colegiul Naţional ”Ion Minulescu” Slatina

17.

CÎRSTEA LILI MĂDĂLINA

Şcoala Gimnazială ”Nicolae Coculescu” Scorniceşti

18.

CORCOVEANU MARINELA

I.S.J. Olt

19.

COSTACHE MIRELA

Şcoala Gimnazială ”Mihail Drumeş” Balş

20.

CROITORU MARIAN

Colegiul Tehnic ”Alexe Marin” Slatina

21.

DĂDULESCU MARIANA

Şcoala Gimnazială Vişina Nouă

22.

DELURINTU CARMEN

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

23.

DELURINTU CARMEN

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

24.

DIACONESCU EMILIA

Şcoala Gimnazială ”Eugen Ionescu” Slatina

25.

DIACONESCU FLORINA

Colegiul Economic ”Petre S. Aurelian” Slatina

26.

DIACONU VALERIA

Colegiul Tehnic ”Alexe Marin” Slatina

27.

DICU COSMINA

Colegiul Naţional ”A.I.Cuza” Corabia

C:\Users\Virgil\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

 

28.

DINCĂ CONSTNTINA IRINA

Şcoala Gimnazială Şerbăneşti

29.

DINCĂ RELI VIOLETA

Şcoala Gimnazială ”Vlaicu Vodă” Slatina

30.

DOBRICĂ NICULINA

Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina

31.

DONCIU MARILENA

C.C.D. Olt

32.

DONEA GINA LAVINIA

G.P.P. NR.7 Slatina

33.

DUMITRESCU DANIELA

Colegiul Economic ”P.S. Aurelian” Slatina

34.

DUMITRESCU ELENA MARIA

C.C.D. Olt

35.

DUMITRESCU GABRIEL

Liceul cu Program Sportiv Slatina

36.

DUMITRU FLORINA DORINA

G.P.P. ”Ion Creangă” Slatina

37.

ENE CRENGUŢA

Liceul Tehnologic ”C.Filipescu” Caracal

38.

FLOREA ILEANA

Şcoala Gimnazială Obârşia

39.

FRANŢESCU ORTANSA

Colegiul National Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

40.

FULGĂ MIHAELA FLORICA

Şcoala Gimnazială Găvăneşti

41.

GHEORGHE MARIANA

I.S.J. Olt

42.

GHIRĂ VIRGINIA

Liceul cu program Sportiv Slatina

43.

GRECU FLORICA

I.S.J. Olt

44.

GRIGORE ANA MARIA

G.P.P.NR.7 Slatina

45.

GURALIUC CAROLINA MARIA

C.C.D. Olt

46.

GUŞATU SIMONA

Liceul cu program Sportiv Slatina

47.

HUMĂ IOANA ADRIANA

Liceul Tehnologic ”C.Filipescu” Caracal

48.

HUŢULEAC LILIANA

CJ.R.A.E. Olt

49.

IACOBESC VICTOR

Colegiul Naţional ”Radu Greceanu” Slatina

50.

IANA TATIANA IRINA

Şcoala Gimnazială ”Nicolae Iorga” Slatina

51.

IOANA SANDU NICOLETA

Şcoala Gimnazială ”Vlaicu Vodă” Slatina

52.

IONICĂ GABRIELA

Şcoala Gimnazială ”Ştefan Protopopescu” Slatina

53.

ISPAS ELENA

Şcoala Gimnazială ”Mihai Eminescu” Corabia

54.

LĂPĂDAT ANA MARIA CRISTINA

Şcoala Gimnazailă Vîlcele

55.

LUŢĂ COSTINA CLAUDIA

Colegiul Tehnic ”Alexe Marin” Slatina

56.

MAICAN DENISA

Colegiul Economic ”Petre S. Aurelian” Slatina

57.

MAICAN EDUARD

C.C.D. Olt

58.

MAN FELICIA

C.C.D. Olt

59.

MARCU DANIELA

Colegiul Tehnic Metalurgic Slatina

60.

MARCU DRAGOŞ ADINEL

Şcoala Gimnazială Giuvărăşti

61.

MARICESCU JENI

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

62.

MARINEANU ŞTEFANIA

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

63.

MASAY LARISA

Colegiul Naţional ”Radu Greceanu” Slatina

64.

MATESCU FLORINA SIMONA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

65.

MICU ROXANA

Colegiul Naţional ”Ion Minulescu” Slatina

66.

MIHALCEA SPERANŢA MARILENA

C J.R.A.E. Olt

67.

MIHĂILESCU IRINA

Liceul Teoretic Lucian Blaga

68.

MIHUŢ CRISTINA

C.C.D. Olt

69.

MIREA DANIELA

Liceul Tehnologic ”C.Filipescu” Caracal

70.

MITREA MIOARA

C.C.D. Olt

71.

MÎINESCU CORINA MIANDA

Şcoala Gimnazială ”Mihai Drumeş” Balş

72.

MÎINESCU ION CĂTĂLIN

Şcoala Gimnazială”Mihai Drumeş” Balş

 

73.

MOTROC LENUŢA

Şcoala Gimnazailă Coteana

74.

MUNTENU FLORIN ŞTEFAN

Colegiul Economic ”P.S.Aurelian” Slatina

75.

NEACŞA CLAUDYA MARIA

Şcoala Gimnazială Găneasa

76.

NEACŞU MARIA

Şcoala Gimnazială Găneasa

77.

NECĂ DIANA

CJ.R.A.E. Olt

78.

NICOLA GELUŢA

Şcoala Gimnazială nr.1 Slatina

79.

NICOLĂIŢĂ CRISTINA

Şcoala Gimnazială ”Gheorghe Magheru” Caracal

80.

NIŢU DANIELA MIRELA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

81.

NIŢU MARIA

Colegiul Tehnic ”Matei Basarab” Caracal

82.

OLTEANU CRISTINA

Liceul Teoretic ”Petre Pandrea” Balş

83.

OPRIŞAN ALINA

Şcoala Gimnazială Comani, Drăgăneşti

84.

PARASCHIV MIRELA

I.S.J. Olt

85.

PETRE CLAUDIA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

86.

PICIU CATI

Şcoala Gimnazială Poganu

87.

PIRNĂ CĂTĂLIN

C.C.D. Olt

88.

PIRNĂ MIHAELA

Şcoala Gimnazială ”Ştefan Protopopescu” Slatina

89.

POA MARIA DOINA

Colegiul Tehnic ”Alexe Marin” Slatina

90.

POPESCU DORU

Colegiul National ”Radu Greceanu” Slatina

91.

PREDA LAURA MIHAELA

Liceul Tehnologic ”C.Filipescu” Caracal

92.

PREDEANU CLAUDIA

Colegiul Naţional ”Ion Minulescu” Slatina

93.

PREDESCU ECATERINA

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

94.

PREDESCU VALERICA

G.P.P.NR.7 Slatina

95.

PREDUŢ AURELIAN

Colegiul Naţional Vocaţional ”Nicolae Titulescu” Slatina

96.

PRIOTEASA VICTORIA

C.C.D. Olt

97.

RACHINA VERA

I.S.J. Olt

98.

RUSU ELENA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

99.

SORA CARLLA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

100.

SPRINCENATU FLORICA FELICIA

Şcoala Gimnazială Izbiceni

101.

STĂNESCU CAMELIA LUDMILA

Şcoala Gimnazială Vişina

102.

STĂNOIU CLARA

Colegiul Economic ”Petre S. Aurelian” Slatina

103.

STERIE MARIUS

Liceul cu Program Sportiv Slatina

104.

STERIE VIOLETA

Şcoala Gimnazială ”Constantin Brâncoveanu” Slatina

105.

STOIAN CORINA SIMONA

C J.R.A.E. Olt

106.

STUPARU FLORINA

G.P.P. ”Dumbrava Minunată” Drăgăneşti

107.

SZILAGYI GEORGETA

Şcoala Gimnazială nr.1 Slatina

108.

ŞERBAN CLAUDIA

Şcoala Gimnazială nr.2 Caracal

109.

ŞERBAN GABRIELA

I.S.J. Olt

110.

TIŢA CAMELIA

C.Ş.E.I. Balş

111.

TOMESCU IOANA

G.P.P. NR.7 Slatina

112.

TRAŞCĂ IULIANA

Şcoala Gimnazială ”Gheorghe Popescu” Mărgineni - Slobozia

113.

TRĂISTARU RELY MONICA

Şcoala Gimnazială ”Vlaicu Vodă” Slatina

114.

TUDOR MARGARETA ANA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

115.

ŢECU TEODORA

C J.R.A.E. Olt

116.

URZICEANU RALUCA

Şcoala Gimnazială ”Nicolae Iorga” Slatina

117.

VĂLCEA IONICA ODETA

Liceul cu program Sportiv Slatina

 

118.

VÂRTINEANU GABRIEL

I.S.J. Olt

119.

VELCEA ADRIANA

Colegiul National Vocational ”Nicolae Titulescu” Slatina

120.

VLAD EUGENIA IOANA

Şcoala Gimnazială ”George Poboran” Slatina

121.

VLADU AMALIA

CJ.R.A.E. Olt

122.

VLADU MARIANA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

123.

VLĂDESCU ELENA

Colegiul Naţional Vocational ”Nicolae Titulescu” Slatina

124.

VOICA MARIA SIDONIA

Colegiul Tehinc ”Alexe Marin” Slatina

125.

VOICA MARIANA

Liceul cu Program Sportiv Slatina

126.

VOINEA GINU ALEXANDRU

Şcoala Gimnazială Izbiceni

127.

ZAMFIRACHE NICOLETA ELA

Colegiul Tehnic ”Alexe Marin” Slatina

128.

ZOICAN ILEANA

C J.R.A.E. Olt

Director CCD Olt, Marius Balasa